Jump to content

Sky Slate Blueberry Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate
Welcome to NoLimit Comunity
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Spēles noteikumi [Rules LV]


  • Please log in to reply
No replies to this topic
ldza
  • Members
  • 21 posts
  • PipPip
  • Member
  • LocationUganda
  • Last active: 11/01/2021 - 14:22
  • Joined: 25/02/2018
Piekļūstot vai izmantojot www.nolimit.lv, visiem reģistrētiem lietotājiem jāpiekrīt katram doto noteikumu punktam. Nepiekrītot vismaz vienam punktam, aizliegts izmantot mājaslapu un forumu, kā arī spēlēt NoLimit Mu Online. Lūgums, izturēties pret citiem spēlētājiem ar cieņu. Šo noteikumu ievērošana palīdzēs radīt jautru un godīgu atmosfēru visiem lietotājiem. Visiem jāpiekrīt šiem noteikumiem - bez izņēmumiem!
 
1. Geimplejs un pamatnoteikumi.
 
1.1. Aizliegts izmantot spēles kontu komerciāliem nolūkiem. Nav atļauts pārdod, pirkt, apmainīt vai piedāvāt konta apmaiņu pret kādu labumu. Aizliegts apmainīt jebkādus spēles priekšmetus pret naudu, u.c. labumiem.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam pārdevējam un/vai pircējam.
 
1.2. Aizliegts izmantot trešās puses programmatūru spēles procesa ietekmei. Katram  spēlētājam nekavējoties jāziņo NoLimit administrācijai par nopietniem pārkāpumiem. Spēlētājam aizliegts apzināti izmantot spēles kļūdas, nepilnības. Ja pamanījāt, ka kāds spēlētājs ļaunprātīgi izmanto kādu kļūdu(bug) spēlē, Jums jāziņo par spēlētāju NoLimit administrācijai.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam serverim.
 
1.3. Aizliegts maldināt NoLimit administrāciju:
Sniegt nepatiesas liecības, viltotus ekrānšāviņus (screenshot), nepatiesus pierādījumus. Nav atļauts izlikties par NoLimit administratoru citiem spēlētājiem.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam serverim.
 
1.4. Aizliegts izrādīt necieņu pret citiem spēlētājiem forumā un spēlē. Draudot servera administrācijai vai spēlētājiem forumā vai spēlē Jūs varat tikt sodīts.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam serverim.
 
1.5. Aizliegts iejauties Game Master'a (GM) darbībā eventa laikā.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 1 stundas līdz 1 dienai. Alternatīvs sods: PK līmeņa palielināšana un teleportācija uz jebkuru lokāciju.
 
1.6. Aizliegts pazemot citus spēlētājus. Administrators ir tiesīgs nobloķēt Jūsu kontu, ja Jūs apvainosiet, izsmiesiet, provocēsiet citus spēlētājus. Aizliegts aizvainot cita spēlētāja radiniekus un ģimenes locekļus.
Sods: Sākot ar čata banu no 1 līdz 7 dienām, beidzot ar konta bloķēšanu uz 7 dienām.
 
1.7. Aizliegts izteikties par spēles pamešanu, aiziešanu no NoLimit vai citiem kaitīgiem izteicieniem, kuri var negatīvi ietekmēt serveri. Nav pieļaujama administrācijas nepamatota kritika, lai diskreditēt spēļu portālu, nevis uzlabotu tā kvalitāti.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam serverim.
 
1.8. Aizliegts reklamēt kādus citu spēļu portālus.
Sods: Spēles personāža bloķēšana no 7 dienām līdz patstāvīgam piekļuves aizliegumam serverim.
 
1.9. *Spēlētājam aizliegts uzkrāt vairāk par 60% bojājumu samazināšanu (damage reduction). Ja Jums sets un katrā ir 5 līmeņa soketi(8% x5 = 40% + vairogs ar DDI 7% = 47%), tad to atļauts izmantot. Ja Jūs izmantosiet citu priekšmetu, kuram ir vēl 20% bojājumu samazināšana(damage reduction), tas ir 47%+20% = 67%, tad to izmantot aizliegts. Tāpēc izmantojot Combo setus, kuros ir bojājumu samazināšanas soketi (4% x5(soketi) x3 (priekšmeti) = 60%, Jums aizliegts izmantot vairogu ar DDI 7% vai kādus citus priekšmetus, kuros ir bojājumu samazināšanas soketi, piemēram, zobens ar bojājumu samazināšanas(damage reduction) soketiem.
Sods: Priekšmetu iznīcināšana, personāža/konta bloķēšana.
 
1.10. Aizliegts pārdod vai apmainīt Full fire / Combo/ Special seta daļas vai setus bez administrācijas. Lai veiktu drošu pārdošanu, sazinieties ar administrāciju, lai pārbaudītu informāciju un saņemtu atļauju pārdošanai.
Sods: Priekšmetu iznīcināšana, personāža/konta bloķēšana.
 
1.11 Devias 2 ir PvP zona, bez donateriem. Spēlētāji ar Full Fire, Full Reduce, Full Reflect, Combo setiem nevar cīnīties šajā lokācijā.
Sods: Brīdinājums, personāža bloķēšana no 1 līdz 14 dienām.
 
 
 
2.Administrācija un NoLimit projekts.
 
2.1. Administrācija neprasīs lietotāja paroli vai spēļu priekšmetus. Ja Jums lūdz norādīt savu paroli vai iedot spēļu priekšmetus, tas nav administrators. Administrācijai nav nepieciešami Jūsu spēles priekšmeti un spēļu konta informācija. Administrācijas neatgriež nozaudētos priekšmetus un spēles kontus. Administrācija nemainīs Jūsu konta paroli, pat gadījumā, ja Jūs būsiet nozaudējis spēļu kontu. Katrs spēlētājs ir atbildīgs par savu spēļu kontu aizsardzību. Uzmanieties no krāpniekiem!
 
2.2. Administrators nekad neiebaidīs un nedraudēs Jums. Administrācija nekad nedraudēs ar spēļu personāža bloķēšanu vai kādu citu darbību. Ja esat pārkāpis noteikumus, administrācija Jūs sodīs ar atbilstošu sodu. Ja neesat pārkāpis nevienu no noteikumiem, bet bijāt tuvu tam, lai pārkāpt, administrācijas var Jūs brīdināt, lai Jūs rīkotos atbilstoši spēļu noteikumiem. Administrators nedraudēs, bet tikai izteiks brīdinājumu. Ja kāds Jums draud ar spēles personāža vai konta bloķēšanu, tas noteikti ir krāpnieks, par kuru nekavējoties nepieciešams ziņot NoLimit administrācijai forumā, skype vai discord'ā.
 
2.3. Administrācijai ir tiesības:
Īslaicīgi vai uz visiem laikiem bloķēt jūsu spēles personāžu vai kontu bez jebkāda brīdinājuma, ja tiks uzskatīts, ka tas ir nepieciešams. Turklāt administrācija ir tiesīga iznīcināt/izdzēst spēles priekšmetus, spēles personāžu vai kontu, ja administrācija uzskata, ka tas ir nepieciešams.
 
2.4. Administrācija var izslēgt, restartēt vai izmainīt serveri bez jebkādiem paziņojumiem. Administrācijas dara visu, kas ir viņu spēkos, lai serveris darbotos. Tomēr, lai uzlabotu vai modificētu spēļu serveri var būt nepieciešama servera restartēšana vai pagaidu izslēgšana, kā arī administrācija Jūs informēs par plānotajiem remontiem mājaslapā, forumā vai spēles serverī.
 
2.5. Spēļu projekta darbspējas garantija.
Mūsu spēļu portāls ir bezmaksas un demonstratīvs. Administrācija negarantē atsevišķu spēles aspektu pilnīgu darbspēju, kā arī negarantē to labojumus. Tāpat arī administrācijas negarantē spēļu priekšmetu vai citu spēles vērtību atgriešanu, kuri tika nozaudēti tehnisko iemeslu dēļ.
 
2.6. Administrācijas lēmums.
Jebkurš lēmums, kuru pieņēma administrācija ir taisnīgs un pareizs, bez jebkādiem jautājumiem.
 
 
 
3. Noslēguma noteikumi.
 
3.1. Administrācijai ir tiesības mainīt servera noteikumus bez lietotāju brīdinājuma jebkurā laikā, ja tas ir nepieciešams. Jaunie noteikumi stājas spēkā brīdī, kad tie tiek publicēti mājaslapā. Mainoties noteikumiem, spēlētājam tie ir jāizlasa un jāpieņem.
 
3.2. Katram spēlētājam jāuzņemas atbildība regulāri pārbaudīt informāciju, kura tiek publicēta mājaslapā, lai būtu lietas kursā. Ja lietotājs turpina spēlēt, tas tiks uzskatīts par izmainīto noteikumu un informācijas pieņemšanu.
 
3.3. Katram spēlētājam nekavējoties jāziņo NoLimit administrācijai par visiem pārkāpumiem un pārkāpējiem, par visām nopietnām kļūdām un nepilnībām atbilstošajā foruma sadaļā.
 
3.4. Ja spēlētājs nepieņem kādas izmaiņas un/vai papildinājumus, viņam nekavējoties jāpārtrauc NoLimit projekta pakalpojumu izmantošana.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users